دانستنی

نرم افزار مدیریت اتوسرویس

 • 1401 آذر 05

نرم افزار مدیریت اتوسرویس

نرم افزار مدیریت اتوسرویس یا تعویض روغن کارلایت بی شک می تواند تمام نیاز های یک تعویض روغن را به بهترین شکل پاسخگو باشد . در این برنامه که طی سال های طولانی تحت نظر چندین اتوسرویس زبده رشد کرده و به تکامل رسیده است . 

به همین دلیل تیم لایت کمپانی به شکل عمده شروع به فروش این نرم افزار کرده است. تا با همکاری اتوسرویس خدمتی جدید هم به مشتری و هم خود اتو سرویس داشته باشیم . در نظر داشته باشید راضی بودن مشتری و خدمات رسانی بهتر به مشتری در مرحله اول به نفع سرویس کار خواهد بود چراکه با مشتری راضی می توان به فروش بیشتر و تبلیغ رایگان رسید که در ادامه راجب آن بیشتر بحث خواهیم کرد.

چرا نرم افزار مدیریت اتوسرویس بخریم ؟

  برای رسیدن به پاسخ این سوال ابتدا باید نیاز های یک تعویض روغن را درک کرد. بهترین راه برای درک این مسئله زندگی با اتوسرویس ها است. زمانی که در کنار یک سرویس کار به مدت 8 سال زندگی کردیم توانستیم تمامی نیاز های روزمره و اصلی آن ها را درک کنیم . به زبان ساده تر با نحوه ی کار و شرایط کاری بهتر آشنا شدیم . و حتی فراتر قدم گذاشتیم و با محصولات و نوع روغن ها و فیلتر ها کاملا آشنایی پیدا کردیم. 

  مشکلات خیلی زیادی در حال حاضر گریبانگیر یک سرویس کار است که بتواند تعویض روغن را اداره کند. و جدای از برآورده کردن نیاز های غیر متداول مشکلاتی پیدا شد که تمام اتو سرویس ها درگیر آن بودند و احتمالا شما هم باشید. تعداد محدودی را مثال میزنیم تا درک بهتری داشته باشید :

 • مشتری دفترچه روغن خود را گم میکند.
 • کیلومتر قبلی تعویض روغن مشخص نیست.
 • سرویس کار برند و نوع روغن موتور قبلی را فراموش کرده است.
 • هزینه بالای چاپ دفترچه و کارت تعویض روغن
 • مشتری کیلومتر سررسید را با اینکه کارت تعویض روغن دارد فراموش میکند و دیرتر مراجعه می کند.
 • مواردی که هر دوره تعویض نمی شوند ( فیلتر بنزین ، روغن ترمز ، روغن گیربکس و ... ) فراموش می شوند.
 • زمان تعویض روغن گیربکس و کیلومتر آن خاطر مشتری نمی ماند.
 • اتوسرویس نمی تواند اطلاعات تمام مشتری های خود را داشته باشد.
 • اگر مکان فعلی اتوسرویس تغییر کند حجم زیادی از مشتری ها از دست می روند.

بسیاری گزینه دیگر وجود دارد که صحبت کردن راجب همه موارد در این مقاله جایز نیست . اما چه نرم افزاری وجود دارد تا شما بتوانید تمام این مشکلات را به سادگی برطرف کنید . پاسخ این درخواست منجر به ساخت یک نرم افزار جامع شد که عنوان قدرتمندترین نرم افزار اتوسرویس را به خود اختصاص داد.

بهترین نرم افزار مدیریت اتوسرویس چه نرم افزاری است؟

حال به سراغ پاسخ عنوان برویم که چطور این نرم افزار لقب بهترین به خود گرفته است . از سال 93 که این نرم افزار وارد بازار شد با موانع بسیار زیادی برخورد کرد برای مثال کارکردن با سیستم برای اتوسرویس مسئله طاقت فرسایی بود که باید حل می شد . و بسیاری مسائل دیگر که چند نمونه از آن ها تمام دلایلی است که نرم افزار مدیریت اتوسرویس کار لایت را به بهترین تبدیل کرد :

 • ساده ترین نرم افزار : نرم افزار کارلایت بسیار ساده ولی هوشمند طراحی شد تا اکثر کارها به صورت اتوماتیک انجام پذیرد و حتی یک فرد بی سواد توانایی کار با نرم افزار را داشته باشد.
 • زیباترین نرم افزار : کارلایت بی شک از لحاظ زیبایی بهترین نرم افزار شناخته شده است و نیازی به خرید نرم افزار نخواهد بود چرا که فقط با تصویر نمونه از نرم افزار این مسئله کامل قابل درک است.
 • هوشمند ترین نرم افزار : نرم افزار کارلایت برای ساده تر کردن روال تمامی عواملی که امکان داشت را به هوش مصنوعی سپرد تا زحمت اتوسرویس کار کم شود. و به علت آشنایی زیاد با شرایط کاری تعویض روغن برنامه کامل از روال کار اطلاع دارد.
 • جامع ترین نرم افزار : طی سال های طولانی ما تمام نیاز های اتوسرویس را بررسی و برطرف کردیم . اما هنوز هم راضی نیستیم و بی وقفه در حال اضافه کردن قابلیت جدید و بهتر کردن امکانات فعلی نرم افزار هستیم.
 • بهترین پشتیبانی : مسئله اصلی یک اتوسرویس کار پشتیبانی است . با کارلایت پشتیبانی آنلاین ، حضوری و تلفنی دریافت می کنید و در تمام طول عمر برنامه همکاران کارلایت در کنار شما هستند تا هیچ وقت به مشکلی برخورد نکنید .
 • بهترین قیمت : قیمت کارلایت با توجه به قابلیت های آن کاملا غیرقابل رقابت خواهد ماند . با توجه به حس خدمت رسانی به این صنف ، قیمت و شرایط پرداخت آخرین مسئله ای است که در الویت فروش ما باشد.
 • بهترین آموزش : نرم افزار کارلایت دارای آموزش ویدئویی و آنلاین همچنین چند ساعت آموزش حضوری می باشد . و این پایان ماجرا نیست در پکیج ارسالی شما دفترچه راهنما دریافت میکنید که همانند دستیار در کنار شما خواهد ماند .
 • ضمانت بازگشت وجه : درصورتی که در خرید نرم افزار شک دارید اعلام کنید تا بتوانیم ضمانت نامه بازگشت وجه برای شما ارسال کنیم تا درصورت نارضایتی تماما مبلغ پرداختی را پس بگیرید .

کسب درآمد بیشتر در اتوسرویس

  در نهایت مسئله اصلی جذب مشتری بیشتر برای یک اتوسرویس است. چراکه هدف از پیشرفت صرفا برای خدمات بهتر نیست. بلکه سود بیشتر نیز تشویق کننده خوبی برای بهتر کردن خدمات خواهد بود. 

  مسائلی در بهتر کردن درآمد و رضایت مشتری دخیل هستند همانند برخورد مناسب و تابلوی زیبا و زیبایی مکان و عوامل معمول دیگر. اما در نظر داشته باشید چه چیزی بیشترین تاثیر در جذب مشتری جدید دارد . مسئله ای که تمام مدیران بازاریابی به آن اعتقاد دارند "تبلیغ دهان به دهان" است . ولی این به چه معنا است !؟

بهترین تبلیغ در اتوسرویس

  یکی از قابلیت های نرم افزار کارلایت ارسال پیامک یادآوری به مشتری است . یکی از مشکلاتی که در ابتدای مقاله راجب آن صحبت کردیم. فراموش کردن زمان سرویس مشتری توسط مشتری است . تعویض روغن هم نمی تواند با تمام مشتریان خود تماس بگیرد و به آن ها یادآوری کند. بنابراین با خرید این نرم افزار شما این مشکل مشتریان خود را برطرف می کنید . ولی چطور این کار به جذب مشتری کمک میکند؟ ساده است .

  فرض کنید مشتری شما در جمعی باشد یا در محل کارش باشد و پیامکی جهت یادآوری برای سرویس مجدد به دستش برسد. اطرافیان خواسته یا ناخواسته در طول زمان متوجه این مسئله می شود. اکثر اوقات خود مشتری به دوستانش اطلاع می دهد که اتوسرویسی را یافته است که اساسی ترین مشکلی که هر فرد با زمان تعویض روغن خودرو خود را برطرف کرده است ! به همین سادگی اطرافیان فرد نیز برای جلوگیری از آسیبی که به موتور خودرو وارد می شود به همان اتوسرویس مراجعه و خدمات بهتر و بیشتری دریافت می کنند .

  به همین سادگی بدون هزینه مشتری جدید کسب کنید . ولی در نظر داشته باشید مثال بالا تنها یکی از قابلیت هایی است که کارلایت در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت هایی از قبیل تاریخچه خودرو مشتری شما را وادار به مراجعه مرتب فقط به خود شما می کند . در این حالت مطمئن می شوید که مشتریان شما همیشه فقط به شما مراجعه می کنند .

چگونه خرید نرم افزار را انجام دهم ؟

  شاید مواردی در ذهن شما وجود داشته باشد که در این مقاله پاسخ آن را دریافت نکردید. ویا حتی مشکلی با وارد شدن به دنیای جدید کارلایت ندارید و می خواهید شروع کنید . نگران هیچ مسئله نباشید . ما ساده ترین روش ها را برای شما در نظر گرفتیم . می توانید همین الان وارد صفحه ثبت نام شوید تا مراحل خرید و ثبت نام را انجام دهید . و یا با ما تماس بگیرید تا ما تمامی مراحل را خودمان برایتان انجام دهیم و پکیج را برای شما ارسال کنیم . برای دریافت شماره تماس کافی است با شماره ای که در انتهای این مقاله وجود دارد تماس بگیرید یا به قسمت تماس با از این لینک مراجعه کنید . یا حتی با استفاده از صفحه ی اینستاگرام ما به ما دسترسی داشته باشید .


در صورت وجود مشکل با شماره 01144156021 تماس حاصل نمایید